PTA2043-2015CPB502
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTA2043-2015CPB502-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTA2043-2015CPB502
תיאור
SLIDE POT 5K OHM 0.1W TOP 20MM
תיאור מפורט
5 kOhms 0.1W, 1/10W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
מודלים EDA/CAD
PTA2043-2015CPB502 דגמים
טולרנס
±20%
התנגדות
5 kOhms
הספק (Watts)
0.1W, 1/10W