PTA3043-2010CIB503
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTA3043-2010CIB503-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTA3043-2010CIB503
תיאור
SLIDE POT 50K OHM 0.2W TOP 30MM
תיאור מפורט
50 kOhms 0.2W, 1/5W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTA3043-2010CIB503 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
טולרנס
±20%
סוג Fader
סטנדרטי
התנגדות
50 kOhms
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W