PTA3044-2210CIB503
מק"ט מוצר של DigiKey
PTA3044-2210CIB503-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTA3044-2210CIB503
תיאור
SLIDE POT 50K OHM 0.1W TOP 30MM
תיאור מפורט
50 kOhms 0.1W, 1/10W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
קטגוריה
טולרנס
±20%
סוג Fader
כפול
התנגדות
50 kOhms
הספק (Watts)
0.1W, 1/10W