PTA6043-2010CIB502
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTA6043-2010CIB502-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTA6043-2010CIB502
תיאור
SLIDE POT 5K OHM 0.25W TOP 60MM
תיאור מפורט
5 kOhms 0.25W, 1/4W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTA6043-2010CIB502 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
טולרנס
±20%
התנגדות
5 kOhms
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W