PTD902-1015K-A104 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100k Ohm 2 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.025W, 1/40W פיני PC, נועלי לוח
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PTD902-1015K-A104
PTD902-1015K-A104
PTD902-1015K-A104
מק"ט מוצר של DigiKey
PTD902-1015K-A104-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTD902-1015K-A104
תיאור
POT 100K OHM 1/40W CARBON LOG
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTD902-1015K-A104 דגמים
התנגדות (Ohms)
100k
טולרנס
±10%
הספק (Watts)
0.025W, 1/40W
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.445"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.374"‎‏ (11.30 מ"מ ×‏ 9.50 מ"מ)‎