PTD904-1015F-A104
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTD904-1015F-A104-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTD904-1015F-A104
תיאור
POT 100K OHM 1/40W CARBON LOG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100k Ohm 4 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1 סיבוב פחמן 0.025W, 1/40W פיני PC, נועלי לוח
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
יצרן
Bourns Inc.
סיבוב
300°
סדרה
חומר התנגדותי
פחמן
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
פיני PC, נועלי לוח
סטטוס החלק
פעיל
סוג מפעיל (Actuator)
משוטח
התנגדות (Ohms)
100k
אורך מפעיל (Actuator)
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.025W, 1/40W
תבריג תותב
M7 x 0.75
מתג מובנה
ללא
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
מספר הסיבובים
1.0
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.445"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.374"‎‏ (11.30 מ"מ ×‏ 9.50 מ"מ)‎