PTD902-2015K-B103
PTD902-2015K-B103
PTD902-2015K-B103
מק"ט מוצר של DigiKey
PTD902-2015K-B103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTD902-2015K-B103
תיאור
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
10k Ohm 2 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
מודלים EDA/CAD
PTD902-2015K-B103 דגמים
התנגדות (Ohms)
10k
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.445"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.374"‎‏ (11.30 מ"מ ×‏ 9.50 מ"מ)‎