P091S-FC20BR10K
P091S-FC20BR10K
P091S-FC20BR10K
מק"ט מוצר של DigiKey
987-1283-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P091S-FC20BR10K
תיאור
POT 10K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר סיבובי, SPST 1.0 סיבוב פלסטיק מוליך 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
יצרן
TT Electronics/BI
סיבוב
300°
סדרה
חומר התנגדותי
פלסטיק מוליך
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
פיני PC, נועלי לוח
סטטוס החלק
פעיל
סוג מפעיל (Actuator)
משוטח
התנגדות (Ohms)
10k
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
תבריג תותב
M7 x 0.75
מתג מובנה
סיבובי, SPST
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
מספר הסיבובים
1.0
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.447"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.374"‎‏ (11.35 מ"מ ×‏ 9.50 מ"מ)‎