PTD902-2015K-B503 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | PTD902-2015K-B503-ND |
יצרן | |
תיאור | POT 50K OHM 1/20W CARBON LINEAR |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 50k Ohm 2 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PTD902-2015K-B503 דגמים |
התנגדות (Ohms) 50k | אורך מפעיל (Actuator) 0.591 אינץ' (15.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | קוטר מפעיל (Actuator) 0.236 אינץ' (6.00 מ"מ) |
הספק (Watts) 0.05W, 1/20W | תבריג תותב M7 x 0.75 |
מתג מובנה ללא | סוג ההרכבה הרכבה בלוח |
מספר הסיבובים 1.0 | גודל - גוף מלבני - פאה 0.445" × 0.374" (11.30 מ"מ × 9.50 מ"מ) |