PTR901-2015K-B503
מק"ט מוצר של DigiKey
PTR901-2015K-B503-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTR901-2015K-B503
תיאור
POT 50K OHM 1/20W CARBON LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר סיבובי, SPST 1.0 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTR901-2015K-B503 דגמים
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
יצרן
Bourns Inc.
סיבוב
300°
סדרה
חומר התנגדותי
פחמן
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
פיני PC, נועלי לוח
סטטוס החלק
פעיל
סוג מפעיל (Actuator)
משוננים ומחורצים
התנגדות (Ohms)
50k
אורך מפעיל (Actuator)
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
תבריג תותב
M7 x 0.75
מתג מובנה
סיבובי, SPST
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
מספר הסיבובים
1.0
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.445"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.374"‎‏ (11.30 מ"מ ×‏ 9.50 מ"מ)‎