PTL45-19A1-502B1
מק"ט מוצר של DigiKey
PTL45-19A1-502B1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTL45-19A1-502B1
תיאור
SLIDE POT 5K OHM 0.125W TOP 45MM
תיאור מפורט
5 kOhms 0.125W, 1/8W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
קטגוריה
טולרנס
±20%
אריזה
מגש
תחום מהלך
45 מ"מ
התנגדות
5 kOhms
הספק (Watts)
0.125W, 1/8W