PTV09A-4015U-A204
PTV09A-4015U-A204
PTV09A-4015U-A204
מק"ט מוצר של DigiKey
PTV09A-4015U-A204-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTV09A-4015U-A204
תיאור
POT 200K OHM 1/20W CARBON LOG
תיאור מפורט
200K Ohm 1 סעפות לוגריתמי חור מעבר, בהצמדה פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTV09A-4015U-A204 דגמים
סוג כוונון
כוונון עילי
התנגדות (Ohms)
200K
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.433"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.382"‎‏ (11.00 מ"מ ×‏ 9.70 מ"מ)‎