PTV09A-4020S-A105
PTV09A-4020S-A105
PTV09A-4020S-A105
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTV09A-4020S-A105-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTV09A-4020S-A105
תיאור
POT 1M OHM 1/20W CARBON LOG
תיאור מפורט
1M Ohm 1 סעפות לוגריתמי חור מעבר, בהצמדה פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
התנגדות (Ohms)
1M
סוג מפעיל (Actuator)
משוננים ומחורצים
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.433"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.382"‎‏ (11.00 מ"מ ×‏ 9.70 מ"מ)‎