PTV09A-4020F-A504
PTV09A-4020F-A504
PTV09A-4020F-A504
מק"ט מוצר של DigiKey
PTV09A-4020F-A504-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTV09A-4020F-A504
תיאור
POT 500K OHM 1/20W CARBON LOG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500k Ohm 1 סעפות לוגריתמי חור מעבר, בהצמדה פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTV09A-4020F-A504 דגמים
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
Bourns Inc.
סוג כוונון
כוונון עילי
סדרה
סיבוב
280°
אריזה
מגש
חומר התנגדותי
פחמן
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
פיני PC, נועלי לוח
התנגדות (Ohms)
500k
סוג מפעיל (Actuator)
משוטח
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
מתג מובנה
ללא
סוג ההרכבה
חור מעבר, בהצמדה
מספר הסיבובים
1.0
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.433"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.382"‎‏ (11.00 מ"מ ×‏ 9.70 מ"מ)‎