PTVS1-043C-H | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 43VWM 56VC 2DFN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 56V (טיפוסי) מלחץ1000A (1kA) (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 2-DFN (8x6) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 1000A (1kA) (8/20µs) |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
סדרה | יישומים שימוש כללי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 1000pF ב-10kHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C (TA) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ערוצים דו-כיווניים 1 | מארז / תיבה 2-SMD, No Lead |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 43V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 48V | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 56V (טיפוסי) |