PTVS1-058C-H
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTVS1-058C-HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-PTVS1-058C-HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-PTVS1-058C-HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS1-058C-H
תיאור
TVS DIODE 58VWM 67VC 2DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
67V (טיפוסי) מלחץ1000A (1kA) (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 2-DFN (8x6)
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
67V (טיפוסי)
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1000A (1kA) (8/20µs)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TA)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מארז‏ / תיבה
2-SMD, No Lead
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
58V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
64V