ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
קיים במלאי: 12,019
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 2,985
גיליון נתונים
Jauch Quartz
25 MHz ±20ppm גבישים 12pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3
תיאור
CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
קיבוליות עומס
12pF