PTVS2-043C-H
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTVS2-043C-HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-PTVS2-043C-HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-PTVS2-043C-HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS2-043C-H
תיאור
TVS DIODE 43VWM 56VC 2DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
56V (טיפוסי) מלחץ2000A (2kA) (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 2-DFN (8x6)
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2000A (2kA) (8/20µs)
קיבוליות @ תדר
2000pF ב-10kHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TA)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
43V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
48V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
56V (טיפוסי)