PTVS3-066C-M אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
120V מלחץ 3000A (3kA) (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 2-SMD
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PTVS3-066C-M
מק"ט מוצר של DigiKey
PTVS3-066C-MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PTVS3-066C-MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PTVS3-066C-MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS3-066C-M
תיאור
TVS DIODE 66VWM 120VC 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTVS3-066C-M דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3000A (3kA) (8/20µs)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
2000pF ב-10kHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מארז‏ / תיבה
‎2-SMD‏, מוליכים שטוחים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
66V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
72V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
120V