PWR263S-20-10R0JE
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PWR263S-20-10R0JETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-PWR263S-20-10R0JECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-PWR263S-20-10R0JEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PWR263S-20-10R0JE
תיאור
RES 10 OHM 5% 20W D2PAK
תיאור מפורט
10 Ohms ±5% 20W נגד שבב 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏ AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם, עמידות בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
PWR263S-20-10R0JE דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C