SF-2410FP315W-2
מק"ט מוצר של DigiKey
SF-2410FP315W-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SF-2410FP315W-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SF-2410FP315W-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SF-2410FP315W-2
תיאור
FUSE BRD 3.15A 125VAC/125DC 2410
תיאור מפורט
3.15 A 125 V AC 125 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 2410 (6125 מטרי)
מודלים EDA/CAD
SF-2410FP315W-2 דגמים
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A
I²t התכה
2.2
סוכנות הרשאות
UL
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג נתיך
גודל / מידה
אורך 0.240 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.098 אינץ'‏ x‏ גובה 0.085 אינץ'‏ (6.10‏ מ"מ x‏ 2.49‏ מ"מ x‏ 2.16‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.0232 Ohms
מתח נקוב - AC
125 V