0466.500NR
מק"ט מוצר של DigiKey
F1454TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F1454CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F1454DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0466.500NR
תיאור
FUSE BOARD MOUNT 500MA 63VAC/VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 mA 63 V AC 63 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0466.500NR דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
0.006
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
CSA, UL
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 90°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.125 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.060 אינץ'‏ x‏ גובה 0.023 אינץ'‏ (3.18‏ מ"מ x‏ 1.52‏ מ"מ x‏ 0.58‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
63 V
התנגדות קרה DC
0.248 Ohms