SMA6J58CA-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SMA6J58CA-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SMA6J58CA-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SMA6J58CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA6J58CA-Q
תיאור
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
93.6V מלחץ6.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
600W
יישומים
טלקום
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
58V
מתח - פריצה (מינ')
64.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
93.6V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6.5A