SMF4L36CA
מק"ט מוצר של DigiKey
18-SMF4L36CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-SMF4L36CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-SMF4L36CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMF4L36CA
תיאור
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
58.1V מלחץ6.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
58.1V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6.9A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V
מתח - פריצה (מינ')
40V