SMBJ160A-Q זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
259V מלחץ 2.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
SMBJ160A-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SMBJ160A-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ160A-Q
תיאור
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
600W
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
160V
מתח - פריצה (מינ')
178V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
259V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.3A