SMBJ160AH זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
259V מלחץ 2.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
High Power TVS Diodes
SMBJ160AH
מק"ט מוצר של DigiKey
283-SMBJ160AHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ160AH
תיאור
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
160V
מתח - פריצה (מינ')
178V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
259V