SMBJ45CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ45CABTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ45CABCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ45CABDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ45CA
תיאור
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
72.7V מלחץ8.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ45CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
45V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
50V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
72.7V