SMBJ45CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ45CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ45CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ45CALFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ45CA
תיאור
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
72.7V מלחץ8.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ45CA דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
72.7V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8.3A
סדרה
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
45V
מתח - פריצה (מינ')
50V