SMCJ45CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ45CABTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ45CABCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ45CABDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ45CA
תיאור
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
72.7V מלחץ20.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ45CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
45V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
50V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
72.7V