CX0805MRX7R0BB103
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1239-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1239-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1239-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX0805MRX7R0BB103
תיאור
CAP PASSTHRU 10000PF 100V 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF קבלי מעבר (feed through) 100V 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CX0805MRX7R0BB103 דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
100V
יצרן
Pulse Electronics
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, MLCC
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סוג
Pass Through
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
קיבוליות
10000 pF
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
טולרנס
±20%