SMLJ51CA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 82.4V מלחץ36.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AB (SMC) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SMLJ51CA דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 36.4A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 3000W (3kW) |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ערוצים דו-כיווניים 1 | מארז / תיבה DO-214AB, SMC |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 51V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 56.7V | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 82.4V |