SMDJ51CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMDJ51CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMDJ51CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMDJ51CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMDJ51CA
תיאור
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
82.4V מלחץ36.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMDJ51CA דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
82.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
36.4A
סדרה
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
51V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
56.7V