SRF0905-102Y
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF0905-102YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF0905-102YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF0905-102YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF0905-102Y
תיאור
CMC 1MH 800MA 2LN 1.5 KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 mH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1.5 kOhms @ 1 MHz 800mA DCR 310mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRF0905-102Y דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
800mA
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
310mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
80V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.362‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (9.20 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.209‏ אינץ' (5.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1.5 kOhms @ 1 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
השראות בתדר
1 mH @ 100 kHz