SRF0905-501Y
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF0905-501YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF0905-501YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF0905-501YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF0905-501Y
תיאור
CMC 500UH 1A 2LN 1 KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1 kOhms @ 1 MHz 1A DCR 150mOhm
מודלים EDA/CAD
SRF0905-501Y דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
80V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גובה (מקס')
0.209‏ אינץ' (5.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 1 MHz
השראות בתדר
500 µH @ 100 kHz