SRF2012-121YA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CMC 400MA 2LN 120 OHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 120 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SRF2012-121YA דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) (מקס') 300mOhm |
יצרן Bourns Inc. | מתח נקוב - DC 50V |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.047 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.20 מ"מ) |
מספר הקווים 2 | גובה (מקס') 0.055 אינץ' (1.40 מ"מ) |
עכבה @ תדר 120 Ohms @ 100 MHz | מארז / תיבה אופקי, 4 פדים למעגל מודפס |
דירוג זרם (מקס') 400mA | מספר מוצר בסיס |