MSP430G2332IRSA16R
מק"ט מוצר של DigiKey
296-MSP430G2332IRSA16RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-MSP430G2332IRSA16RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-MSP430G2332IRSA16RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MSP430G2332IRSA16R
תיאור
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 16QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MSP430 CPU16 MSP430G2xx רכיבים משובצים IC 16-Bit 16MHz ‎4KB (4K × 8)‎ FLASH ‎16-QFN (4×4)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MSP430G2332IRSA16R דגמים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל RAM
‎256 × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
ממירי נתונים
A/D 8x10b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
MSP430 CPU16
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
16-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
16MHz