SRF2012-121YA
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF2012-121YATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF2012-121YACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF2012-121YADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF2012-121YA
תיאור
CMC 400MA 2LN 120 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 120 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRF2012-121YA דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
300mOhm
יצרן
Bourns Inc.
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
400mA