SRF2012-671YA
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRF2012-671YATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRF2012-671YACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRF2012-671YADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF2012-671YA
תיאור
CMC 140MA 2LN 670 OHM SMD
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 670 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 600mOhm
מודלים EDA/CAD
SRF2012-671YA דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
600mOhm
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
670 Ohms @ 100 MHz
דירוג זרם (מקס')
140mA