SRF2012-901YA
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRF2012-901YATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRF2012-901YACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRF2012-901YADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF2012-901YA
תיאור
CMC 100MA 2LN 900 OHM SMD
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 900 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 880mOhm
מודלים EDA/CAD
SRF2012-901YA דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
880mOhm
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
900 Ohms @ 100 MHz
דירוג זרם (מקס')
100mA