SRF3216-601Y
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF3216-601YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF3216-601YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF3216-601YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF3216-601Y
תיאור
CMC 300MA 2LN 600 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 600 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 800mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRF3216-601Y דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
800mOhm
יצרן
Bourns Inc.
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.087‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
300mA