SRP1038A-2R2M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP1038A-2R2MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP1038A-2R2MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP1038A-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1038A-2R2M
תיאור
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 12 A ‎7mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRP1038A-2R2M דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎7mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
20 ב-100kHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
25MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.433‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' (11.00 מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
27A