SRP1265A-100M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP1265A-100MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP1265A-100MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP1265A-100MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1265A-100M
תיאור
FIXED IND 10UH 10A 16.5 MOHM SMD
תיאור מפורט
10 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 10 A ‎16.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SRP1265A-100M דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎16.5mOhm מקס'
תדר - תהודה עצמית
10MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.252‏ אינץ' (6.40‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
15.5A