SRP1265A-470M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP1265A-470MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP1265A-470MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP1265A-470MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP1265A-470M
תיאור
FIXED IND 47UH 6.5A 90 MOHM SMD
תיאור מפורט
47 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 6.5 A ‎90mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SRP1265A-470M דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎90mOhm מקס'
תדר - תהודה עצמית
4MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.252‏ אינץ' (6.40‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
9.5A