SRP3020C-1R0M
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRP3020C-1R0MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRP3020C-1R0MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP3020C-1R0M
תיאור
FIXED IND 1UH 5A 36 MOHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך משרן 5 A ‎36mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRP3020C-1R0M דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎36mOhm מקס'
סדרה
Q @ תדר
10 ב-100kHz
תדר - תהודה עצמית
66MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
5.5A