SRP4012TA-1R0M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1UH 4A 47 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 4 A 47mOhm מקס' 2-SMD |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SRP4012TA-1R0M דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 47mOhm מקס' |
יצרן | Q @ תדר 10 ב-100kHz |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 80MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 150°C |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה 2-SMD |
טולרנס ±20% | מארז ההתקן של הספק 2-SMD |
דירוג זרם (אמפר) | גודל / מידה אורך 0.175 אינץ' x רוחב 0.160 אינץ' (4.45 מ"מ x 4.06 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 6A | גובה - מקובע (מרבי) 0.047 אינץ' (1.20 מ"מ) |