SRP4012TA-1R0M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRP4012TA-1R0MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRP4012TA-1R0MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRP4012TA-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP4012TA-1R0M
תיאור
FIXED IND 1UH 4A 47 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 4 A ‎47mOhm מקס' 2-SMD
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRP4012TA-1R0M דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎47mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
10 ב-100kHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
80MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
2-SMD
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
2-SMD
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.175‏ אינץ' x‏ רוחב 0.160‏ אינץ' (4.45 מ"מ x‏ 4.06‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
6A