SRP5030WA-4R7M
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRP5030WA-4R7MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRP5030WA-4R7MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRP5030WA-4R7M
תיאור
FIXED IND 4.7UH 5.2A 57 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך משרן 5.2 A ‎57mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRP5030WA-4R7M דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎57mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
20 ב-100kHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
22MHz
סרט חתוך (CT)‏
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 165°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.217‏ אינץ' x‏ רוחב 0.207‏ אינץ' (5.50 מ"מ x‏ 5.25‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
4.5A