SRR0735A-471M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRR0735A-471MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRR0735A-471MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRR0735A-471MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR0735A-471M
תיאור
FIXED IND 470UH 260MA 2.8 OHM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 260 mA ‎2.8Ohm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRR0735A-471M דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎2.8Ohm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
השראות
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.287‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 7.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.146‏ אינץ' (3.70‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
מספר מוצר בסיס
(Isat) זרם - רוויה
270mA