DRA73-471-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-DRA73-471-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-DRA73-471-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-DRA73-471-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRA73-471-R
תיאור
FIXED IND 470UH 326MA 2.67 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µH מסוכך חוט מלופף משרן 326 mA 2.67Ohm לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
DRA73-471-R דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
2.67Ohm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 165°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.299‏ אינץ' x‏ רוחב 0.299‏ אינץ' (7.60 מ"מ x‏ 7.60‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.140‏ אינץ' (3.55‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
354mA