SRR1280A-8R2Y
מק"ט מוצר של DigiKey
SRR1280A-8R2YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRR1280A-8R2YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRR1280A-8R2YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR1280A-8R2Y
תיאור
FIXED IND 8.2UH 6.2A 20.5 MOHM
תיאור מפורט
8.2 µH מסוכך משרן 6.2 A ‎20.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SRR1280A-8R2Y דגמים
קטגוריה
Q @ תדר
22 ב-100kHz
יצרן
תדר - תהודה עצמית
20MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±30%
מארז ההתקן של הספק
1280
(Isat) זרם - רוויה
6.8A
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
סיכוך
מסוכך
מספר מוצר בסיס
התנגדות DC‏ (DCR)
‎20.5mOhm מקס'